Ali Bostancı İnşaat’ın
tarihçesi;

1984 yılında Bursa’nın Konut Fabrikası mottosuyla kurulan Ali Bostancı İnşaat, kurulduğu günden bugüne kadar hayata geçirdiği vizyon projeler ile binlerce aileyi ev sahibi yaptı. Çoğunlukla Osmangazi (Hamitler) olmak üzere Nilüfer, Mudanya ve Yıldırım’da konut projeleri yapan Ali Bostancı İnşaat, kullandığı 1. sınıf malzemeler ile ev sahibi yaptığı ailelere konforun yanı sıra güvenli bir yaşamı vaad ediyor.

Türkiye’de ilk olarak gerçekleştirilen, Türk Büro-Sen ve Türk Eğitim-Sen işbirliği ile TOKİ tarzında konut projelerine imza attık. Fiyat aralığı TOKİ aralıklarında olup kalitemiz lüks dairelerimizden farklı değildir.

Ali Bostancı İnşaat’ın
vizyonu

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz.

En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz

Ali Bostancı İnşaat’ın
misyonu

En önemli iç kaynağımız olan çalışanımızın desteğine ve üretkenliğine güvenerek,

  • Çalışanımıza eğitim olanakları sunarak,
  • Sisteme bilinçli katılımlarını sağlayarak,
  • Üretimimizin her kademesinde Çağdaş Kalite Değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi hedefleyerek,
  • Değişen ve gelişen müşteri beklentilerini göz önünde bulundururken,
  • Ürün kalitesinin rekabet,
  • Verimlilik vekarlılık gözetilerek sağlanmasını benimseyerek,
  • Çalıştığımız yerde ve yaşadığımız ortamlarda etik değerlere ve yasalara bağlılığı gözeten

bir kurum olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

1984’ten beri

Biz neler yaptık?

100+

Konut projesi

17.000+

Mutlu Aile

70.000+

Mutlu İnsan

1M m2+

Alanda inşaat yaptık

tr_TRTurkish