TR EN AR

Ali Bostancı'dan Büyük Konut Yatırımı

15.01.2012

Bursa, imar ve inşaat alanındaki gelişmelerle pek çok ilgisini çeken bir yerleşim alanı. Ülkemizdeki 81 ilden 80'inden göç alan hatta sadece iç göçle yetinmeyip, dünyanın pek çok ülkesinden göçmenleri bulunan bu kentte, inşaat sektörü epey hızlı gelişiyor. Sadece konut sektörü değil, inşaatta sanayi yapıları ve turizm yatırımları da epey revaçta.

Bursa konut sektöründe haklı söz sahibi olan firmalar arasında bulunan Ali Bostancı gurup, Yıldırım Millet Mahallesi'nde yeni başladığı "Bursa Reel Evleri" projesini basına tanıttı. Şirketin genel müdürü Sedat Kızılcıklı, 53 bin metrekarelik alanda toplam 114 bin metrekarelik inşaat yapacaklarını belirterek, bu projelerindeki amaçlarını, yeni kent ve yaşam alanlarının oluşturulması ve en ucuz fiyat politikasıyla halkın ve ihtiyaç sahiplerinin ev sahibi olması olarak açıkladı.
1984 yılından bu yana Bursa'da inşaat sektöründe var olan Ali Bostancı İnşaat'ın 26 yıl içinde toplam 5 bine yakın konut yaptığına dikkat çeken Kızılcıklı, Bursa Reel Evleri Projesi'nde, 600 tane 3x1, 96 adet 2x1, 34 adet 2x1 bahçe katı, 10 adet 1x1 bahçe katı olmak üzere toplam 740 konut bulunacağını duyurdu.

Bursalı inşaat firmaları arasında fore kazık çakılabilen bir iş makinesinin de şirketlerinin bünyesinde yer aldığını anlatan Kızılcıklı, "bizler, bu sektörde önce güvenlik, sonra kalite ve konforu hedefleyip yatırım yapıyoruz. Bursa'nın doğusunun kalkınması için Yıldırım ilçesinde de modern, çağdaş ve sosyal aktivitelerin bulunduğu böylesine yaşam alanlarının hayata geçirilmesi gerekir. Bizlerde Ali Bostancı inşaat olarak hem bizim şirketimizin hem de Yıldırım ilçesinin en büyük konut yatırım projesini, depreme dayanıklı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirecek olmanın gururunu yaşıyoruz" dedi.
Hayırlı olsun.

Bu Haberi Paylaşın :

Bizden Haberler & Duyurular